L'ORÉAL PARIS Elvive Full Resist Shampoo, 300 ml

Versterkende verzorging voor meer weerstand en een verzorgd haargevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor futloos haar dat gevoelig is voor haarbreuk
  • Formule met biotine & arginine
  • Reinigt hoofdhuid & haar op milde wijze

Vaak samen gekocht met AVEO Professional Magnificent Volume Conditioner, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Full Resist Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
AVEO Professional Magnificent Volume Conditioner, 200 ml € 1,89 (€ 9,45 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Elvive Full Resist Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een versterkende, herstellende shampoo voor futloos haar dat gevoelig is voor haarbreuk. De shampoo verzorgt de hoofdhuid en haarlengtes gericht en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor futloos haar: Speciaal ontwikkeld voor haar dat gevoelig is voor haarbreuk.
  • Formule met werkzame stoffen: Geformuleerd met biotine en arginine ter ondersteuning van de weerstand van het haar.
  • Milde reiniging: Reinigt hoofdhuid en haar mild en laat het haar sterker aanvoelen.
  • Aangename textuur: De romige consistentie is eenvoudig in te masseren.
  • Verzorging van aanzet tot punten: Zorgt voor een verzorgd haargevoel van de aanzet tot in de punten.

Art. nr.: MUE-AA790100
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524137960
Producentnummer: AA790100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Fijn haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Diaminopyrimidine Oxide, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Arginin, Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Limonene, Fumaric Acid, Amodimethicone, Biotin, Carbomer, Carvone, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexylene Glycol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Full Resist Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder