L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Jojoba Shampoo, 300 ml

Intensieve verzorging voor soepelheid en makkelijk doorkambaar haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dik & zeer droog haar
  • Met rijke jojoba-olie
  • Milde reiniging & maakt het haar handelbaarder

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Jojoba Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Elvive Extraordinary Oil Jojoba Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een verzorgende shampoo voor dik en zeer droog haar. De shampoo reinigt mild en zorgt voor soepelheid en betere doorkambaarheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte verzorging: Speciaal ontwikkeld voor de behoeften van dik en zeer droog haar.
  • Verzorgende formule: Bevat jojoba-olie voor voelbare soepelheid en handelbaarder haar.
  • Romige textuur: Gemakkelijk te verdelen en omhult elke afzonderlijke haarvezel.
  • Milde reiniging: Laat het haar na het wassen verzorgd en aangenaam aanvoelen.

Art. nr.: MUE-AA803100
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524139445
Producentnummer: AA803100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Droog haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 19140 (Yellow 5), CI 17200 (Red 33), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mica, Coco-Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydrogenated Jojoba Oil, Phenoxyethanol, Steareth-6, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Linalool, Amodimethicone, Carbomer, Citric Acid, Coumarin, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Glycol Distearate, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Jojoba Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder