L'ORÉAL PARIS Elvive Dream Lengths Anti-Spliss Conditioner, 250 ml

Intensieve verzorging en makkelijk doorkambaar haar tot in de punten

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lang & beschadigd haar
  • Met ricinusolie & proteïnen
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar & geeft glans

Vaak samen gekocht met The Body Shop Shea Shampoo, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Dream Lengths Anti-Spliss Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
The Body Shop Shea Shampoo, 250 ml € 7,06 (€ 28,24 / L)
Totaalprijs: € 13,05
Beschrijving

De Elvive Dream Lengths Anti-Spliss Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een verzorging voor lang, beschadigd en breekbaar haar dat gevoelig is voor gespleten haarpunten. De formule ondersteunt het haar en geeft het een verzorgde uitstraling en glans tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende ingrediënten: Bevat ricinusolie, tarweproteïne, sojaproteïne en maïsproteïne.
  • Makkelijker in gebruik: Maakt het haar makkelijker doorkambaar en is eenvoudig over lengtes en punten te verdelen.
  • Romige textuur: Omhult de haarvezel op milde wijze.

Toepassing: Bij gebruik op nat haar 2 tot 3 minuten laten inwerken en grondig uitspoelen. Op droog haar kan de conditioner zonder uitspoelen worden gebruikt om afzonderlijke lokken in model te brengen.


Art. nr.: MUE-AA820501
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142575
Producentnummer: AA820501
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Broos haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Sodium Chloride, Hydroxy Citronellal, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Limonene, Benzoic Acid, Linalyl Acetate, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Tartaric Acid, Carvone, Geraniol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Dream Lengths Anti-Spliss Conditioner