L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collageen Expert Reinigingscrème met Collageen, 150 ml

Milde gezichtsreiniging en zachte voorbereiding op de verzorging

Nieuw!

€ 8,09

(€ 53,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere & gevoelige huid
  • Met collageen & glycerine
  • Verandert in een licht schuim

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Age Perfect Frisse Comfortabele Tonic, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collageen Expert Reinigingscrème met Collageen, 150 ml € 8,09 (€ 53,93 / L)
L'ORÉAL PARIS Age Perfect Frisse Comfortabele Tonic, 200 ml € 5,99 (€ 29,95 / L)
Totaalprijs: € 14,08
Beschrijving

De Age Perfect Verzorgende Reinigingscrème met Collageen van L'ORÉAL PARIS verwijdert op milde wijze dagelijkse onzuiverheden van de rijpere en gevoelige huid en helpt vuil te verwijderen. Bij contact met water verandert de romige textuur in een licht schuim dat een aangenaam, verzorgd en zacht huidgevoel achterlaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de rijpere en gevoelige huid: Speciaal ontwikkeld voor de behoeften van de gevoelige en rijpere huid.
  • Crème-naar-schuimtextuur: Verandert bij contact met water in een licht schuim en laat zich eenvoudig over het gezicht en de hals verdelen.
  • Verzorgende formule: Bevat collageen en hydraterende glycerine.
  • Optimale voorbereiding: Reinigt mild en bereidt de huid voor op de daaropvolgende verzorgingsroutine.

Art. nr.: MUE-AA954700
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600524199289
Producentnummer: AA954700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Droge huid
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco-Betaine, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Citric Acid, Peg-75 Shea Butter Glycerides, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Polyquaternium 7, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, CI 15985 (Yellow 6), Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collageen Expert Reinigingscrème met Collageen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder