Lenor Sensitief Waspoeder, 4,50 kg

Diepwerkende reiniging en bescherming van je was

Nieuw!

€ 27,99

(€ 6,22 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,50 kg

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Milde geur van katoen & tiaré
  • Diepwerkende & milde reiniging

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Sensitief Waspoeder, 4,50 kg € 27,99 (€ 6,22 / kg)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 31,48
Beschrijving

Het Sensitief Waspoeder van Lenor is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zorgt voor een diepwerkende en milde reiniging van je was.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal ontwikkeld voor de behoeften van de gevoelige huid.
  • Grondige reiniging: Biedt een diepwerkende en milde reiniging, ook bij koud wassen.
  • Milde geur: Heeft een warme hartnoot en koele geurnoten van katoen en tiarébloesem.
  • Laag allergierisico: Bevat een hypoallergeen parfum en 0% kleurstoffen.
  • Snel oplosbaar: De formule lost snel op en helpt resten op kleding te voorkomen.

Art. nr.: MUE-30200752
Inhoud: 4,50 kg
EAN: 8006530200752
Producentnummer: 30200752
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

15-30% op zuurstof gebaseerd bleekmiddel, 5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, polycarboxylate, zeolithe, enzymen, optische witmaker, geurstoffen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P312 - Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Sensitief Waspoeder