Lenor Sensitief Vloeibaar Wasmiddel, 900 ml

Diepwerkende en milde reiniging voor je was

Nieuw!

€ 7,29

(€ 8,10 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 900 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Met de geur van katoen- & tiarébloesem
  • Hypoallergeen & 0% kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Sensitief Vloeibaar Wasmiddel, 900 ml € 7,29 (€ 8,10 / L)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

Het Sensitief Vloeibaar Wasmiddel van Lenor is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zorgt voor een diepwerkende en milde reiniging van je was.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Diepwerkende reiniging: Reinigt kleding mild en grondig.
  • Voor de gevoelige huid: Hypoallergene formule zonder kleurstoffen.
  • Milde geur: Biedt een warme hartnoot en geurnoten van katoen en tiarébloesem.
  • Gerichte vlekbehandeling: Uitstekend geschikt voor het voorbehandelen van kleding met vlekken.

Art. nr.: MUE-30174626
Inhoud: 900 ml
EAN: 8006530174626
Producentnummer: 30174626
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, zeep, enzymen, optische witmaker, conserveringsmiddel, benzisothiazolinone, geurstoffen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
  • P301 + P312 - Bij inslikken: bij onwel voelen een Antigifcentrum / arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Sensitief Vloeibaar Wasmiddel