KORRES YOGHURT Verkoelende After-Sun Gel, 150 ml

Verkoelende verzorging en frisheid na het zonnen

Nieuw!

€ 23,99

(€ 159,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met yoghurt & panthenol
  • Verfrissende crème-geltextuur

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES YOGHURT Verkoelende After-Sun Gel, 150 ml € 23,99 (€ 159,93 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 40,08
Beschrijving

De YOGHURT Verkoelende After-Sun Gel van KORRES is een verkoelende verzorging voor gezicht en lichaam na het zonnen. De after-sun gel is geschikt voor elk huidtype en is gemakkelijk aan te brengen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gezicht en lichaam: Geschikt voor elk huidtype na verblijf in de zon.
  • Crème-geltextuur: Is bijzonder gemakkelijk over de huid te verdelen.
  • Verzorgende formule: Met yoghurt, panthenol, lactose, proteïnen, mineralen en vitaminen.
  • Extra verkoelend effect: Bewaar in de koelkast voor een extra verkoelend effect.

Let op: Vermijd de oogcontour.


Art. nr.: MUE-21006667
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069091087
Producentnummer: 21006667
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES YOGHURT Verkoelende After-Sun Gel