KORRES YOGHURT Comfortabele Zonbeschermingsspray voor Kinderen voor Gezicht & Lichaam SPF50, 150 ml

Hoge zonbescherming en eenvoudig aanbrengen op gezicht en lichaam

Nieuw!

€ 28,99

(€ 193,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Met yoghurt, panthenol & oliën
  • SPF 50 & plakt niet

Vaak samen gekocht met Penaten Baby Shampoo, 400 ml

KORRES YOGHURT Comfortabele Zonbeschermingsspray voor Kinderen voor Gezicht & Lichaam SPF50, 150 ml € 28,99 (€ 193,27 / L)
Penaten Baby Shampoo, 400 ml € 3,79 (€ 9,48 / L)
Totaalprijs: € 32,78
Beschrijving

De YOGHURT Comfortabele Zonbeschermingsspray voor Kinderen voor Gezicht & Lichaam SPF50 van KORRES is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige kinderhuid en beschermt gezicht en lichaam betrouwbaar tijdens verblijf in de zon.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: Biedt SPF 50 voor gezicht en lichaam.
  • Verzorgende formule: Formule met yoghurt, panthenol, kokosolie en amandelolie.
  • Aangenaam huidgevoel: Trekt snel in, plakt niet en laat de huid zacht en soepel aanvoelen.
  • Eenvoudig in gebruik: Is gemakkelijk aan te brengen.

Art. nr.: MUE-21012556
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069126475
Producentnummer: 21012556
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Methylpropanediol, Polymethyl Methacrylate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Propandiol, Trilaureth-4 Phosphate, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Bisabolol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Lecithin, Panthenol, Peg-100 Stearate, Phenylpropanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pullulan, Sclerotium Gum, Silicia, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Sorbitan Stearate, Tocopherylacetat, Vp/Eicosene Copolymer, Xanthan Gum, Yogurt Powder, Zingiber Officinale Root Extract, Vanillin, Parfum, Alcohol

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES YOGHURT Comfortabele Zonbeschermingsspray voor Kinderen voor Gezicht & Lichaam SPF50

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder