KORRES Pure Greek Olive & Sea Salt Bodycrème, 200 ml

Soepel huidgevoel en dagelijkse lichaamsverzorging

Nieuw!

€ 20,49

(€ 102,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Lichte textuur & trekt snel in
  • Met olijfolie & olijfbladextract

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Pure Greek Olive & Sea Salt Bodycrème, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De Pure Greek Olive & Sea Salt Bodycrème van KORRES is een verzorgende bodycrème voor elk huidtype die geschikt is voor dagelijkse verzorging. De crème is moeiteloos te verdelen en geeft een soepel huidgevoel zonder zwaar aan te voelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor dagelijks gebruik op het hele lichaam.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat extra vierge olijfolie als bron van vitaminen en antioxidanten en olijfbladextract.
  • Aangename textuur: Trekt snel in en laat de huid zacht aanvoelen.

Art. nr.: MUE-21000840
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069073663
Producentnummer: 21000840
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Polydecene, Glyceryl Stearat Citrat, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Decyl Cocoate, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Alpha-Isomethyl Ionone, Althea Officinalis Root Extract, Benzyl Salicylate, Caprylyl Glycol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citric Acid, Coumarin, Distarch Phosphate, Geraniol, Glycine Soja (Soybean Oil), Hexyl Cinnamal, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Magnesium Pca, Manganese Pca, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Sodium Gluceptate, Sodium Pca, Zinc Pca

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pure Greek Olive & Sea Salt Bodycrème