KORRES Lilac Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met salie-extract & aloë
  • Milde reiniging & soepele huid

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Lilac Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Lilac Douchegel van KORRES is een milde lichaamsreiniger voor elk huidtype en de gevoelige huid. De schuimende textuur reinigt je huid mild en helpt daarbij het vochtgehalte op peil te houden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor elk huidtype en ook voor de gevoelige huid.
  • Milde reiniging: De schuimende textuur reinigt mild en helpt het natuurlijke vochtgehalte op peil te houden.
  • Plantenextracten: Bevat salie-extract en aloë voor een zacht en soepel huidgevoel.
  • Aangename geur: Heeft een subtiele groen-bloemige geur met sering, aloë en muskus.

Art. nr.: MUE-21012024
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139062
Producentnummer: 21012024
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Lilac Douchegel