KORRES Handcrème Mountain Honey, 50 ml

Soepel huidgevoel en subtiel geurende verzorging voor je handen

Nieuw!

€ 8,99

(€ 179,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met sheaboter & zoete amandelolie
  • Gemakkelijk verdeelbare textuur

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml

KORRES Handcrème Mountain Honey, 50 ml € 8,99 (€ 179,80 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Totaalprijs: € 29,48
Beschrijving

De Handcrème Mountain Honey van KORRES is een verzorging voor de handen die voor een soepel en aangenaam huidgevoel zorgt. De crème is geschikt voor elk huidtype en laat zich gemakkelijk over de huid verdelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype.
  • Verzorgende formule: Bevat sheaboter en zoete amandelolie en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Eenvoudige toepassing: De textuur laat zich gemakkelijk verdelen en laat een subtiele geur achter.
  • Zonder toevoegingen: Samengesteld zonder siliconen, parabenen, minerale oliën, microplastics en sulfaten.

Art. nr.: MUE-21013736
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069135118
Producentnummer: 21013736
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Handcrème Mountain Honey