KORRES Cucumber Hyaluronic Splash Sunscreen Spray SPF50
2-fasenspray met komkommerextract
UitverkochtProduct wordt niet meer aangeboden in onze webshop
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De Cucumber Hyaluronic Splash Sunscreen Spray SPF50 van KORRES is een 2-fasen spray die de speciale eigenschappen van komkommerextract en hyaluronzuur combineert. Het beschermt je huid niet alleen tegen schadelijke UV-stralen, maar geeft je ook een verfrist gevoel en verzorgt je huid op milde wijze. De delicate, transparante textuur wordt snel opgenomen en voorziet de huid van aangenaam vocht.
Een innovatieve wet-tech-technologie zorgt er ook voor dat de zonbescherming rechtop blijft staan, zelfs op een vochtige huid. Andere waardevolle ingrediënten zoals sojaolie en vitamine E zorgen bovendien voor een heerlijk huidgevoel.
De Cucumber Hyaluronic Splash Sunscreen Spray SPF50 is geschikt voor gezicht en lichaam en kan door alle huidtypes gebruikt worden.
Merken: | KORRES |
---|
recensies in Nederlands voor KORRES Cucumber Hyaluronic Splash Sunscreen Spray SPF50
Anderen kochten ook:
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging in 3 werkdagen.
Meer dan 8.750 producten