KORRES Citrus Bodymilk, 200 ml

Intensieve hydratatie en frisheid voor de hele dag

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een soepele huid
  • Met amandelolie, aloë & provitamine B5
  • Verkwikkende citroen- & bergamotgeur

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Citrus Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Citrus Bodymilk van KORRES is een zijdezachte lichaamsverzorging die je huid soepeler maakt en voor een aangenaam huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zijdezachte textuur: Laat zich soepel over de huid verdelen.
  • Verzorgend complex: Bevat amandelolie, aloë en provitamine B5 voor de verzorging van de huid.
  • Langdurige hydratatie: Hydrateert 24 uur lang.
  • Verkwikkende geur: Heeft een frisse geurmix van citroen en bergamot.

Art. nr.: MUE-21014132
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137785
Producentnummer: 21014132
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Citrus Bodymilk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder