KORRES Basil Lemon Bodymilk, 200 ml

Zijdezachte verzorging en een frisse geur van basilicum en citrus

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een soepele huid
  • Met amandelolie, aloë & provitamine B5
  • Hydrateert 24 uur lang

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Basil Lemon Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Basil Lemon Bodymilk van KORRES is een verzorgende bodymilk die voor een soepel huidgevoel zorgt. De formule hydrateert je huid langdurig en laat haar zijdezacht aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24 uur hydratatie: Hydrateert de huid 24 uur lang.
  • Verzorgende ingrediënten: Formule met amandelolie, aloë en provitamine B5.
  • Meer soepelheid: Maakt de huid merkbaar soepeler.
  • Zijdezachte textuur: Zachte verzorging voor een aangenaam huidgevoel.
  • Frisse geur: Geurt naar basilicum en een verkwikkende citrusnoot.

Art. nr.: MUE-21014125
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137716
Producentnummer: 21014125
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Basil Lemon Bodymilk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder