KORRES Aloe & Dittany Conditioner, 200 ml

Lichte conditioner voor soepel en gehydrateerd haar

Nieuw!

€ 15,69

(€ 78,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal haar
  • Met aloë, proteïnen & haver
  • Maakt het haar gemakkelijker doorkambaar

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Aloe & Dittany Conditioner, 200 ml € 15,69 (€ 78,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 31,78
Beschrijving

De Aloe & Dittany Conditioner van KORRES is een lichte conditioner voor normaal haar die het haar soepel en gemakkelijker doorkambaar maakt zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lichte formule: Maakt het haar soepel zonder het te verzwaren.
  • Gemakkelijker doorkambaar: Maakt het haar na het wassen gemakkelijker doorkambaar.
  • Uitgebalanceerde verzorging: De formule met aloë, proteïnen en sporenelementen uit haver verbetert de elasticiteit, beschermt tegen gespleten haarpunten en hydrateert.

Toepassing: Na het wassen over vochtig haar verdelen, 1-2 minuten laten inwerken en grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-21000941
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069040085
Producentnummer: 21000941
Merken: KORRES
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Aloe & Dittany Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder