KORRES Almond & Linseed Shampoo, 250 ml

Herstellende verzorging voor gemakkelijker doorkambaar en soepel haar

Nieuw!

€ 14,09

(€ 56,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met amandel- & lijnzaadextract
  • Helpt haarbreuk & gespleten haarpunten te voorkomen

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml

KORRES Almond & Linseed Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml € 12,66 (€ 63,30 / L)
Totaalprijs: € 26,75
Beschrijving

De Almond & Linseed Shampoo van KORRES is een herstellende verzorging voor droog en beschadigd haar die voor een soepel haargevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Herstellende verzorging: Ondersteunt de haarstructuur en helpt haarbreuk en gespleten haarpunten te voorkomen.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat amandelextract en lijnzaadextract.
  • Gemakkelijker in gebruik: Maakt het haar gemakkelijker doorkambaar en geeft het een verzorgde uitstraling.
  • Hydraterend: Verzorgt het haar intensief en zorgt voor een soepele structuur.

Art. nr.: MUE-21000946
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069040467
Producentnummer: 21000946
Merken: KORRES
Haartype: Beschadigd haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Almond & Linseed Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder