Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette, 50 ml

Voel de gloed

€ 28,49

(€ 569,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Lente-achtig
  • Sensueel en sexy
  • Met verleidelijke vanille

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette, 50 ml € 28,49 (€ 569,80 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 37,08
Beschrijving

Een geur die niet alleen met de reukzin wordt waargenomen. Elke vezel van het lichaam reageert op de stralende aantrekkingskracht van Glow Eau de Toilette van Jennifer Lopez. Voel J. Lo's natuurlijke vuur en haar passie voor het leven. Geopend met de frisheid van neroli, oranjebloesem en roze grapefruit. Verleidelijke aroma's van roos, sandelhout en amber, evenals bloemige tonen van jasmijn en orris. Een vleugje warme vanille rondt de geurbeleving af.

De flacon weerspiegelt ook vrouwelijke aantrekkelijkheid en elegantie en de sieraden zijn geïnspireerd op de persoonlijke stijl van J.Lo.

Art. nr.: MUE-JLO7005
Inhoud: 50 ml
EAN: 5050456080205
Producentnummer: JLO7005
Merken: Jennifer Lopez
Geur: bloemig
Topnoot: neroli, oranjebloesem, pink grapefruit
Hartnoot: amber, roos, sandelhout
Basisnoot: iris, jasmijn, muskus, vanille
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexyl Cinnamal, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzophenone-3, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Bht, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Ethylhexyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydrolyzed Jojoba Esters, Hydroxy Citronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 14700, CI 19140

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder