Jean&Len Huisgeur Manuka Honey & Van., 100 ml

Gelijkmatige geurverspreiding en aanpasbare intensiteit voor elke ruimte

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tot 6 weken geur
  • Noten van citroen, honing & bloemen
  • Vegan formule zonder kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Huisgeur Manuka Honey & Van., 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Huisgeur Manuka Honey & Vanilla van Jean&Len verspreidt continu een aangename geur en zorgt voor een uitnodigende sfeer in je ruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige geur: Verspreidt tot zes weken lang continu geur in de ruimte.
  • Individuele intensiteit: De geurintensiteit kan eenvoudig worden aangepast via het aantal gebruikte rotanstokjes.
  • Geselecteerde geurnoten: Combineert topnoten van citroen en kweepeer met hartnoten van manukahoning en oranjebloesem.
  • Gelijkmatige afgifte: De rotanstokjes zorgen voor een gelijkmatige geurafgifte in de ruimte.
  • Vegan formule: De formule bevat geen kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-2800609319
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262401737022
Producentnummer: 2800609319
Merken: Jean&Len
Samenstelling

alcohol, water, geurolie

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Huisgeur Manuka Honey & Van.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder