Jean&Len Handzeep Pioenroos & Lychee Navulzak, 500 ml

Milde handreiniging en verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 7,09

(€ 14,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Geur van pioenroos & lychee
  • Praktische navulzak

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Handzeep Pioenroos & Lychee Navulzak, 500 ml € 7,09 (€ 14,18 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De Handzeep Pioenroos & Lychee Navulzak van Jean&Len is een vloeibare handzeep voor elk huidtype die je handen mild reinigt. De praktische navulzak maakt het eenvoudig om je zeepdispenser bij te vullen en geeft een verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de handen mild en vormt daarbij een licht schuim.
  • Verzorgende ingrediënten: De formule bevat plantaardige glycerine, aloë vera en panthenol.
  • Bloemige geur: Laat een zachte geur van pioenroos en lychee op de huid achter.
  • Praktisch navullen: Ideaal om zeepdispensers eenvoudig bij te vullen.

Art. nr.: MUE-2902101039
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401738036
Producentnummer: 2902101039
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Handzeep Pioenroos & Lychee Navulzak