Jean&Len Hand & Body Cleanser Pink Pepper BTQ, 500 ml

Milde reiniging en verzorgd huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor handen & lichaam
  • Kruidig-bloemige geur van roos & peper
  • Met aloë vera & provitamine B5

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Pink Pepper BTQ, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Pink Pepper BTQ van Jean&Len biedt een praktische reiniging voor handen en lichaam en zorgt voor een schoon en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige reiniging: Combineert de verzorging van handen en lichaam in één product.
  • Kruidig-bloemige geur: Verspreidt een geurcompositie van donkere roos en kruidige roze peper.
  • Verzorgende formule: Bevat aloë vera en provitamine B5 en reinigt de huid zonder haar uit te drogen.
  • Praktisch in gebruik: De pompdispenser maakt eenvoudig en hygiënisch doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-2902101046
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401739248
Producentnummer: 2902101046
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Citric Acid, Panthenol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Pogostemon Cablin Oil, Pinene, Beta-Caryophyllene

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Pink Pepper BTQ

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder