Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk, 500 ml

Milde reiniging en aangenaam huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor handen & lichaam
  • Geur van Arabicakoffie & muskus
  • Zonder parabenen, siliconen & microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Arabica/Musk van Jean&Len reinigt handen en lichaam mild en is geschikt voor dagelijks gebruik. De cleanser geeft een aangenaam huidgevoel en zorgt met bittere koffiearoma's en muskusnoten voor een bijzondere geurbeleving.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Geschikt voor dagelijks gebruik op handen en lichaam.
  • Bijzondere uniseks geur: Verkwikkende geurnoot met bittere koffiearoma's en een vleugje muskus.
  • Verzorgende formule: Formule met aloë vera en provitamine B5 zonder parabenen, siliconen, microplastics en kleurstoffen.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische pompdispenser maakt netjes doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-2902101043
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401739187
Producentnummer: 2902101043
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Lactic Acid, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, C12-13 Alkyl Lactate, Panthenol, Citric Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Ferrocyanide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk