Jean&Len Haarolie oil care therapy, 100 ml

Soepelheid en zijdezachte glans voor makkelijk doorkambaar haar

Nieuw!

€ 6,09

(€ 60,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor belast & stroachtig haar
  • Met monoï-olie, passiebloemextract & squalaan
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Haarolie oil care therapy, 100 ml € 6,09 (€ 60,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

De Haarolie oil care therapy van Jean&Len is speciaal ontwikkeld voor belast en stroachtig haar. De olie voedt het haar tot in de punten, verbetert de doorkambaarheid en zorgt voor soepelheid en zijdezachte glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Geeft stroachtig haar soepelheid en verbetert de doorkambaarheid.
  • Verzorgende formule: Bevat monoï-olie, passiebloemextract en squalaan, die het haar tot in de punten voeden.
  • Fruitige geur: Laat een aangename geur van tiarébloem, passievrucht en kokos achter.
  • Zonder toevoegingen: Vegan formule zonder siliconen, vloeibare microplastics, minerale olie, parabenen en alcohol.

Art. nr.: MUE-2925000035
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262500782190
Producentnummer: 2925000035
Merken: Jean&Len
Haartype: Broos haar
Toepassing: Maak de vingertoppen nat met een paar druppels haarolie en haal deze door de afzonderlijke haarlokken. In plaats daarvan kan ook een houten kam met haarolie worden gebruikt.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Haarolie oil care therapy