Jean&Len Haarmasker Kokosolie/Macadamia, 250 ml

Intensieve verzorging voor versterkte haarstructuren en soepelheid

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & futloos haar
  • Met kokosolie & macadamia-extract
  • Zonder siliconen & vegan formule

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Haarmasker Kokosolie/Macadamia, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 10,58
Beschrijving

Het Haarmasker Kokosolie/Macadamia van Jean&Len is een intensieve verzorging voor beschadigd en futloos haar. Het helpt de haarstructuur te versterken en geeft het haar een verzorgde uitstraling en een soepel gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van beschadigd en futloos haar.
  • Verzorgende ingrediënten: Formule met kokosolie en macadamia-extract.
  • Formule: Vegan samenstelling zonder siliconen met een romige textuur.

Let op bij gebruik: Na het wassen op vochtig haar aanbrengen en 3 tot 5 minuten laten inwerken.


Art. nr.: MUE-2900100214
Inhoud: 250 ml
EAN: 4262401737824
Producentnummer: 2900100214
Merken: Jean&Len
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Haarmasker Kokosolie/Macadamia

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder