Jean&Len Eau de Toilette Lily of the Valley, 10 ml

Zachte geur van lelietje-van-dalen met groene noten in een praktische flacon

Nieuw!

€ 8,09

(€ 809,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Sensitive verzorging & pH-huidneutraal
  • Zachte, bloemige geur van lelietje-van-dalen
  • Vegan formule zonder siliconen & parabenen

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

Jean&Len Eau de Toilette Lily of the Valley, 10 ml € 8,09 (€ 809,00 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 16,68
Beschrijving

De Eau de Toilette Lily of the Valley van Jean&Len biedt een zachte, bloemige geur van lelietje-van-dalen met groene noten. De praktische glazen flacon is ideaal voor onderweg.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemige geurnoot: Heeft een zachte geur van lelietje-van-dalen met groene noten.
  • Handig formaat: De glazen flacon is ideaal voor onderweg.
  • Milde verzorging: Biedt sensitive verzorging en is pH-huidneutraal.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder siliconen, parabenen, kleurstoffen, etherische oliën, palmolie, vloeibare microplastics, muskusgeuren en hormonaal werkzame stoffen.

Art. nr.: MUE-2900101619
Inhoud: 10 ml
EAN: 4262500780172
Producentnummer: 2900101619
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Eau de Toilette Lily of the Valley

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder