Jean&Len Dieptereinigende Shampoo Grapefruit Putify my hair, 300 ml

Grondige haarreiniging voor een schoon en fris haargevoel

Nieuw!

€ 4,99

(€ 16,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met roze grapefruit & spirulina
  • Verwijdert resten & ophopingen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Kokosolie & Macadamia Repair Conditioner, 300 ml

Jean&Len Dieptereinigende Shampoo Grapefruit Putify my hair, 300 ml € 4,99 (€ 16,63 / L)
Jean&Len Kokosolie & Macadamia Repair Conditioner, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Dieptereinigende Shampoo Grapefruit Putify my hair van Jean&Len is een vloeibare shampoo voor elk haartype die je haar grondig reinigt. De formule verwijdert resten en ophopingen betrouwbaar en zorgt voor een schoon en fris haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert resten en ophopingen uit het haar.
  • Bescherming tegen kalk: Helpt het haar te beschermen tegen schade door kalkhoudend water.
  • Preventieve verzorging: Kan het haar helpen beschermen tegen haarbreuk.
  • Geselecteerde formule: Bevat Pink Grapefruit en spirulina.
  • Doordachte formule: Vegan samenstelling zonder siliconen en parabenen.

Art. nr.: MUE-2925000024
Inhoud: 300 ml
EAN: 4262500781988
Producentnummer: 2925000024
Merken: Jean&Len
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Dieptereinigende Shampoo Grapefruit Putify my hair

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder