Jean&Len Body Treatment Rosemary/Ginger, 200 ml

Rijke lichaamsverzorging voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 50,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met rozemarijn- & gembergeur
  • Zonder siliconen & microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Body Treatment Rosemary/Ginger, 200 ml € 10,09 (€ 50,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Body Treatment Rosemary/Ginger van Jean&Len is een rijke lichaamsverzorging voor elk huidtype die een aangenaam huidgevoel geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor dagelijks gebruik op het hele lichaam.
  • Verzorgende formule: Formule met sheaboter, cacaoboter en vitamine E.
  • Aangename textuur: Laat zich gemakkelijk verdelen en inmasseren en trekt snel en volledig in.
  • Kruidige frisheid: Laat een subtiele geur van rozemarijn en gember achter.
  • Formule zonder: Zonder siliconen, parabenen, microplastics en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-2800100531
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262401731051
Producentnummer: 2800100531
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Body Treatment Rosemary/Ginger

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder