ipuro Essentials Interieurgeur Sunny Beach, 50 ml

Zomerse geurbeleving voor in huis

Nieuw!

€ 6,09

(€ 121,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonruimtes & thuis
  • Zomerse geur
  • Met praktische geurstokjes

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Sunny Beach, 50 ml € 6,09 (€ 121,80 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

De Essentials Sunny Beach huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes voor je huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Praktische geurstokjes: Maken eenvoudig gebruik in je woonruimtes mogelijk.
  • Zomerse noot: Verspreidt een zomerse geur in je huis.

Art. nr.: MUE-1020008
Inhoud: 50 ml
EAN: 4070213001947
Producentnummer: 1020008
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Sunny Beach