ipuro Essentials Geurkaars Time for a Hug, 125 g

Subtiel poederige geurcompositie met een fijne vanillenoot

Nieuw!

€ 5,09

(€ 40,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geurkaars voor woonruimtes
  • Zachte & poederachtige vanillenoot
  • Met steranijs, roos & tonkaboon

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Time for a Hug, 125 g € 5,09 (€ 40,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 22,28
Beschrijving

De Essentials Time for a Hug geurkaars van ipuro is bedoeld voor woonruimtes en zorgt met haar subtiel poederachtige vanillenoot voor een aangename geursfeer.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte geur: Heeft een subtiel en licht poederachtig karakter met een vanillenoot.
  • Gelaagde topnoot: Ontwikkelt bij het aansteken nuances van steranijs, vanillebloem en geranium.
  • Harmonische hart- en basisnoot: Combineert roos, viooltje, cederhout en vetiver met tonkaboon, vanille en witte musk.

Art. nr.: MUE-1010067
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001701
Producentnummer: 1010067
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Time for a Hug

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder