Gillette Satin Care Scheergel Dry Skin Shea Butter Silk, 200 ml

Zacht ontharen en bescherming tegen vochtverlies

Nieuw!

€ 2,79

(€ 13,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met sheaboter
  • Rijk, romig schuim

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Satin Care Scheergel Dry Skin Shea Butter Silk, 200 ml € 2,79 (€ 13,95 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 23,28
Beschrijving

De Satin Care Scheergel Dry Skin Shea Butter Silk van Gillette is speciaal ontwikkeld voor de behoeften van de droge huid en ondersteunt zachte ontharing. Bij contact met de vochtige huid verandert de gel in rijk, romig schuim voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Beschermt de huid tijdens het scheren tegen vochtverlies.
  • Glad beschermlaagje: Vermindert het risico op huidirritatie en kleine snijwondjes.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met sheaboter voor een zijdezacht en glad huidgevoel.

Art. nr.: MUE-40768914
Inhoud: 200 ml
EAN: 8006540768914
Producentnummer: 40768914
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Sorbit, Parfum, Hydroxyethyl Cellulose, Peg-45m, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42090

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Satin Care Scheergel Dry Skin Shea Butter Silk