Gillette King C. Scheercrème, 175 ml

Grondig scheren en een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 9,09

(€ 51,94 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 175 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor nat scheren
  • Formule met arganolie & menthol
  • Beschermt & glijdt soepel

Vaak samen gekocht met LA RIVE Cabana After Shave, 100 ml

Gillette King C. Scheercrème, 175 ml € 9,09 (€ 51,94 / L)
LA RIVE Cabana After Shave, 100 ml € 4,09 (€ 40,90 / L)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

De King C. Scheercrème van Gillette maakt een grondige en aangename natte scheerbeurt mogelijk. De romige textuur vormt een beschermend laagje op de huid en zorgt tijdens het scheren voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Met arganolie en menthol voor een fris gevoel na het scheren.
  • Beschermend laagje: Vormt een beschermende laag tussen mesje en huid en helpt irritatie te voorkomen.
  • Soepel glijden: De romige textuur kan tot glad schuim worden opgeklopt en laat het mesje gemakkelijk glijden.
  • Aangename geur: Laat een subtiele geur achter op jouw huid.

Art. nr.: MUE-90876416
Inhoud: 175 ml
EAN: 8001090876416
Producentnummer: 90876416
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Coconut Acid, Potassium Hydroxide, Triethanolamine, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Menthol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linalool, Mentha Piperita Oil, Coumarin, Limonene, Sodium Chloride, Glyoxal

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette King C. Scheercrème