Gillette King C Hydraterende Crème tegen Jeuk, 100 ml

Hydrateert de hele dag en maakt de huid soepel en zacht

Nieuw!

€ 12,09

(€ 120,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gezicht & baard
  • Met vitamine B3- & B5-complex
  • Verkoelend effect & hydratatie

Vaak samen gekocht met Gillette King C. Gillette Baardolie, 30 ml

Gillette King C Hydraterende Crème tegen Jeuk, 100 ml € 12,09 (€ 120,90 / L)
Gillette King C. Gillette Baardolie, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / L)
Totaalprijs: € 22,18
Beschrijving

De King C Hydraterende Crème tegen Jeuk van Gillette is een speciaal ontwikkelde baardcrème voor het gezicht en de baard. De crème maakt de huid en baard zacht en helpt schilfers, een droge huid en jeuk in de baard tegen te gaan.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgend complex: De formule met vitamine B3- en B5-complex hydrateert de hele dag.
  • Aangename frisheid: Bevat menthol voor een merkbaar verkoelend effect.
  • Subtiele geur: Met de kenmerkende King C Gillette Signature-geur.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische pompdispenser maakt gericht aanbrengen mogelijk.

Art. nr.: MUE-30329897
Inhoud: 100 ml
EAN: 8006530329897
Producentnummer: 30329897
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dimethicone, Glycerin, Niacinamide, Polyacrylamide, Panthenol, C13-14 Alkane, Dimethicone Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Allantoin, Laureth-4, Polysorbate-20, Laureth-7, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, Disodium Edta, Menthol, Hexamethylindanopyran, Limonene, Mentha Piperita Oil, Linalool, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherylacetat, Coumarin, Pogostemon Cablin Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Linalyl Acetate, Acetyl Cedrene

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette King C Hydraterende Crème tegen Jeuk