GARNIER Pure Active Hydrating Deep Cleanser, 250 ml

Grondige gezichtsreiniging voor een schoon huidgevoel

Nieuw!

€ 8,59

(€ 34,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met salicylzuur, klei & ceramiden
  • Parfumvrij & vegan

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Pure Active Hydrating Deep Cleanser, 250 ml € 8,59 (€ 34,36 / L)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 20,88
Beschrijving

De Pure Active Hydrating Deep Cleanser van GARNIER is een gezichtsreiniger voor elk huidtype en de gevoelige huid die onzuiverheden, talg en make-up verwijdert. De parfumvrije formule met een pH-waarde die is afgestemd op de huid is geschikt voor dagelijks gebruik in de ochtend en avond en laat de huid schoon en soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert onzuiverheden, talg en make-up op milde wijze.
  • Actief complex: Met salicylzuur, niacinamide, klei en ceramiden ter ondersteuning van de natuurlijke huidbarrière.
  • Verfijnde huid: Vermindert de zichtbaarheid van vergrote poriën en draagt bij aan een egalere teint.
  • Goed verdraagbare formule: Parfumvrij, vegan en met een pH-waarde die is afgestemd op de huid.
  • Eenvoudig in gebruik: Laat zich gemakkelijk over de huid verdelen en afspoelen.

Art. nr.: MUE-C6802500
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600542488037
Producentnummer: C6802500
Merken: GARNIER
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Pure Active Hydrating Deep Cleanser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder