GARNIER Hyaluron Barrier Protect Cream Cleanser, 250 ml

Milde gezichtsreiniging zonder uit te drogen voor een schoon huidgevoel

Nieuw!

€ 6,59

(€ 26,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijks gebruik
  • Met hyaluronzuur, aloë vera & glycerine
  • Vegan formule zonder dierlijke ingrediënten

Vaak samen gekocht met GARNIER Skin Naturals PureActive Anti-Onzuiverheden Toner, 200 ml

GARNIER Hyaluron Barrier Protect Cream Cleanser, 250 ml € 6,59 (€ 26,36 / L)
GARNIER Skin Naturals PureActive Anti-Onzuiverheden Toner, 200 ml € 5,99 (€ 29,95 / L)
Totaalprijs: € 12,58
Beschrijving

De Hyaluron Barrier Protect Cream Cleanser van GARNIER is een reinigingscrème voor het gezicht die bijdraagt aan een verzorgde uitstraling. De crème verwijdert vuil, onzuiverheden en make-upresten op milde wijze zonder de huid uit te drogen en laat de huid aangenaam aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert vuil, onzuiverheden en make-up grondig zonder de huid uit te drogen.
  • Verzorgende formule: Bevat hyaluronzuur, aloë vera en glycerine en respecteert de natuurlijke huidbarrière.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Dagelijkse verzorging: Ideaal voor gebruik in de ochtend en avond.

Art. nr.: MUE-C7165500
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600542648547
Producentnummer: C7165500
Merken: GARNIER
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Barrier Protect Cream Cleanser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder