GARNIER Fructis Krullenmethode Air Dry Cream, 260 ml

Intense hydratatie en langdurig gedefinieerde krullen

Nieuw!

€ 7,09

(€ 27,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 260 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle krultypes
  • Met hyaluron & sheavetzuren
  • Temt pluis & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Krullenmethode Air Dry Cream, 260 ml € 7,09 (€ 27,27 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

De Fructis Krullenmethode Air Dry Cream van GARNIER is een leave-in verzorging voor alle krultypes die het haar intensief hydrateert. De crème zorgt voor langdurig gedefinieerde krullen zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor alle krultypes: Geschikt voor de verzorging van elke krulstructuur.
  • 7% hydratatiecomplex: Formule met hyaluron en sheavetzuren hydrateert intensief.
  • Pluiscontrole: Temt pluis tot 100 uur.
  • Lichte formule: De lichte textuur verzwaart het haar niet.
  • Zonder siliconen: Volledig zonder siliconen.

Art. nr.: MUE-C7200400
Inhoud: 260 ml
EAN: 3600542657044
Producentnummer: C7200400
Merken: GARNIER
Haartype: Krullend haar
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Krullenmethode Air Dry Cream