GARNIER Fructis Keratin Sleek Conditioner, 200 ml

Soepel haargevoel en mooie glans voor je haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar dat snel pluist
  • Met 10% keratinecomplex & arganolie
  • Beter doorkambaar na het wassen

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Keratin Sleek Conditioner, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

De Fructis Keratin Sleek Conditioner van GARNIER is een verzorging voor droog, broos haar dat snel pluist. De conditioner zorgt voor een soepel haargevoel en een glanzende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgend complex: Formule met 10% keratinecomplex en arganolie.
  • Beter doorkambaar: Maakt het haar na het wassen gemakkelijker doorkambaar.
  • Eenvoudig in gebruik: De romige textuur laat zich gemakkelijk over de lengtes en punten verdelen.

Art. nr.: MUE-C7154500
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600542639040
Producentnummer: C7154500
Merken: GARNIER
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Keratin Sleek Conditioner