GARNIER Ambre Solaire Super UV Niacinamide Anti-Imperfecties Fluid SPF50+, 40 ml

Hoge zonbescherming en matterende verzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 17,09

(€ 427,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere gezichtshuid
  • Met SPF 50+ & niacinamide
  • Matte finish & lichte textuur

Vaak samen gekocht met GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

GARNIER Ambre Solaire Super UV Niacinamide Anti-Imperfecties Fluid SPF50+, 40 ml € 17,09 (€ 427,25 / L)
GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Ambre Solaire Super UV Niacinamide Anti-Imperfecties Fluid SPF50+ van GARNIER is een zonbescherming voor het gezicht die speciaal is afgestemd op de rijpere huid. De fluid geeft een matte finish en voelt aangenaam en comfortabel aan.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: Biedt SPF 50+ voor dagelijks gebruik op het gezicht.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met niacinamide, zink-PCA, salicylzuur en sarcosine.
  • Matte finish: Geeft de huid een matte uitstraling zonder plakkerig aan te voelen.
  • Lichte textuur: Laat zich gemakkelijk verdelen en laat geen witte waas achter.

Art. nr.: MUE-C6998900
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600542573740
Producentnummer: C6998900
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Niacinamide, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E), Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Cellulose, Sodium Benzoate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Silica Silylate, Salicylic Acid, Zinc Pca, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylyl Glycol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sarcosine, Citric Acid, Potassium Sorbate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Ambre Solaire Super UV Niacinamide Anti-Imperfecties Fluid SPF50+

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder