GARNIER Ambre Solaire Hydra 24h Protect Zonnemelk SPF 30 Mini, 50 ml

Hoge zonbescherming en soepel huidgevoel voor onderweg

Nieuw!

€ 3,69

(€ 73,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor verschillende huidtypes
  • Met SPF 30 & sheaboter
  • Waterbestendig & trekt snel in

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Ambre Solaire Hydra 24h Protect Zonnemelk SPF 30 Mini, 50 ml € 3,69 (€ 73,80 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 7,68
Beschrijving

De Ambre Solaire Hydra 24h Protect Zonnemelk SPF 30 Mini van GARNIER biedt bescherming tegen UVA- en UVB-stralen voor het lichaam. De lichte, waterbestendige textuur met sheaboter trekt snel in en zorgt voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: Beschermt met SPF 30 tegen UVA- en UVB-stralen.
  • Verzorgende formule: Bevat sheaboter en laat de huid soepel aanvoelen.
  • Comfortabel in gebruik: De waterbestendige, lichte textuur trekt snel in, voelt niet vet of plakkerig aan en laat geen witte resten achter.
  • Praktisch formaat: Dankzij het compacte miniformaat ideaal voor onderweg.
  • Veelzijdig in gebruik: Geschikt voor gebruik op het lichaam en voor verschillende huidtypes.

Toepassing: Regelmatig opnieuw aanbrengen na het zwemmen, zweten of afdrogen.


Art. nr.: MUE-C4262622
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600541182035
Producentnummer: C4262622
Merken: GARNIER
Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Ambre Solaire Hydra 24h Protect Zonnemelk SPF 30 Mini