Durance Les Eternelles Eau de Toilette Sensueel Monoi, 100 ml

Exotische geurbeleving en zacht huidgevoel

Nieuw!

€ 42,49

(€ 424,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met Tiaré- & Frangipani-noten
  • Laat de huid zacht aanvoelen

Vaak samen gekocht met Durance Les Eternelles Eau de Parfum 'Coton Musc', 50 ml

Durance Les Eternelles Eau de Toilette Sensueel Monoi, 100 ml € 42,49 (€ 424,90 / L)
Durance Les Eternelles Eau de Parfum 'Coton Musc', 50 ml € 47,49 (€ 949,80 / L)
Totaalprijs: € 89,98
Beschrijving

Les Eternelles Sensueel Monoi Eau de Toilette van Durance is een Eau de Toilette die je huid zacht laat aanvoelen.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • Bloemige geurnoten: combineert accenten van Tiaré en Frangipani.
  • Sensuele componenten: bevat noten van kokosnoot, vanille-absolue en sandelhout.
  • Zacht huidgevoel: laat na het aanbrengen een aangenaam gevoel op je huid achter.

Art. nr.: MUE-10473
Inhoud: 100 ml
EAN: 3287570104735
Producentnummer: 10473
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Les Eternelles Eau de Toilette Sensueel Monoi