Durance Geurstokjes Theeritueel Navulling, 250 ml

Frisse geur voor een zachte sfeer

Nieuw!

€ 21,49

(€ 85,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het vernieuwen van huisgeuren
  • Thee-, bloemige & houtachtige noten
  • Geproduceerd in Frankrijk

Vaak samen gekocht met Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g)

Durance Geurstokjes Theeritueel Navulling, 250 ml € 21,49 (€ 85,96 / L)
Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Totaalprijs: € 41,98
Beschrijving

De Geurstokjes Theeritueel Navulling van Durance is ideaal om je huisgeur eenvoudig te vernieuwen. De geurcompositie verspreidt een frisse geur voor een ontspannen en zachte sfeer.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Praktische navulling: Hiermee vernieuw je huisgeuren met geurstokjes eenvoudig.
  • Veelzijdige geurcompositie: Combineert frisse theearoma's met bloemige en houtachtige noten.
  • Royale hoeveelheid: Bevat voldoende inhoud voor maximaal 2,5 vullingen van de originele flacon.
  • Zachte geur: Zorgt voor een ontspannen sfeer in de ruimte.
  • Kwaliteit uit Europa: Zorgvuldig geproduceerd in Frankrijk.

Art. nr.: MUE-455164
Inhoud: 250 ml
EAN: 3287574551641
Producentnummer: 455164
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Geurstokjes Theeritueel Navulling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder