Durance Geurbloem Theeritueel, 100 ml

Intense en lang aanhoudende kamergeur door eenvoudige koudediffusie

Nieuw!

€ 27,49

(€ 274,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonruimtes & binnenruimtes
  • Theegeur met bloemige & houtachtige noten
  • Navulbare flacon met berkenhouten bloem

Vaak samen gekocht met Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g)

Durance Geurbloem Theeritueel, 100 ml € 27,49 (€ 274,90 / L)
Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Totaalprijs: € 47,98
Beschrijving

De Geurbloem Theeritueel van Durance is een geurdiffuser die zorgt voor een intense en lang aanhoudende kamergeur. Met de bloem van berkenhout verspreidt hij gedurende meerdere weken een theegeur met bloemige accenten en houtachtige noten.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Lang aanhoudende kamergeur: Zorgt dankzij koudediffusie gedurende meerdere weken voor een intense geurverspreiding.
  • Bloem van berkenhout: Dient als decoratief element voor een gelijkmatige verspreiding van de geur.
  • Bijzondere geurnoot: Combineert theegeur met bloemige accenten en houtachtige noten.
  • Navulbare flacon: Maakt een eenvoudige en moeiteloze toepassing mogelijk.

Art. nr.: MUE-416164
Inhoud: 100 ml
EAN: 3287574161642
Producentnummer: 416164
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Geurbloem Theeritueel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder