Dove Men+Care Deo Roll-On Anti Transpirant Clean Comfort, 50 ml

Betrouwbare frisheidsbescherming en milde verzorging voor de oksels

Nieuw!

€ 4,39

(€ 87,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Met 1/4 verzorgende crème
  • Tot 72 uur bescherming tegen lichaamsgeur

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Men+Care Deo Roll-On Anti Transpirant Clean Comfort, 50 ml € 4,39 (€ 87,80 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 8,28
Beschrijving

De Men+Care Deo Roll-On Anti Transpirant Clean Comfort van Dove biedt mannen betrouwbare bescherming en verzorging voor de oksels. De formule beschermt de huid tegen irritaties en zorgt voor een verfrissend gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur tegen lichaamsgeur en okselvocht.
  • Verzorgende formule: Bevat 1/4 verzorgende crème en beschermt de huid tegen irritaties.
  • Frisse geur: Biedt een schone en frisse geur van citroen en cederhout.
  • Mild voor de huid: Laat de huid aangenaam fris aanvoelen.

Art. nr.: MUE-T126679
Inhoud: 50 ml
EAN: 87116205
Producentnummer: T126679
Merken: Dove
Toepassing: Rol de deodorantroller met lichte druk gelijkmatig over de hele oksel. Laat volledig drogen voordat het in contact komt met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Men+Care Deo Roll-On Anti Transpirant Clean Comfort

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder