Dove Deodorant Roll-On met Rozengeur zonder Alcohol/Aluminiumzouten, 50 ml

Betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 5,29

(€ 105,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige okselhuid
  • Elegante rozengeur & 1/4 verzorgende crème
  • Zonder alcohol & aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Deodorant Roll-On met Rozengeur zonder Alcohol/Aluminiumzouten, 50 ml € 5,29 (€ 105,80 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

De Deodorant Roll-On met Rozengeur zonder Alcohol/Aluminiumzouten van Dove beschermt je gevoelige okselhuid betrouwbaar tegen lichaamsgeur en geeft een aangenaam fris gevoel. De verzorgende formule laat de huid er glad en verzorgd uitzien en is ook geschikt voor gebruik na het scheren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Biedt tot 48 uur bescherming tegen lichaamsgeur.
  • Milde formule: De formule zonder alcohol en aluminiumzouten is ideaal voor de gevoelige okselhuid.
  • Verzorgende rozengeur: Bevat 1/4 verzorgende crème en omhult de huid met een elegante, bloemige rozengeur.
  • Soepel huidgevoel: Laat de okselhuid er glad en verzorgd uitzien en kan na het scheren worden gebruikt.
  • Praktisch ontwerp: De verpakking kan ondersteboven worden geplaatst om de inhoud volledig te gebruiken.

Art. nr.: MUE-T188905
Inhoud: 50 ml
EAN: 87116649
Producentnummer: T188905
Merken: Dove
Toepassing: Rol de deodorantroller met lichte druk gelijkmatig over de hele oksel. Laat volledig drogen voordat het in contact komt met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Deodorant Roll-On met Rozengeur zonder Alcohol/Aluminiumzouten