CV - Cadea Vera Clear Porieverfijnend Gezichtswater, 200 ml

Dieptereiniging van de poriën en een fris huidgevoel voor de dagelijkse verzorging

€ 1,79 € 1,99 -10%

(€ 8,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een onzuivere huid
  • Met BHA, AHA & zink
  • Reinigt de poriën grondig zonder uit te drogen

Vaak samen gekocht met CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème, 50 ml

CV - Cadea Vera Clear Porieverfijnend Gezichtswater, 200 ml € 1,79 (€ 8,95 / L)
CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème, 50 ml € 5,21 (€ 104,20 / L)
Totaalprijs: € 7,00
Beschrijving

De Clear Poriënverfijnende Gezichtstoner van CV - Cadea Vera is speciaal ontwikkeld voor een onzuivere huid en reinigt je gezicht tot diep in de poriën. De formule verwijdert vuildeeltjes en zorgt voor een fris, schoon huidgevoel.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Dieptereiniging van de poriën: Verwijdert vuildeeltjes van de huid zonder haar uit te drogen.
  • Werkstoffencomplex: Bevat BHA (salicylzuur), AHA (fruitzuur) en zink.
  • Doordachte formule: Olievrije samenstelling zonder microplastics, siliconen, parabenen en synthetische kleurstoffen.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor de dagelijkse verzorgingsroutine, 's ochtends en 's avonds, op het gezicht, de hals en het decolleté.

Let op: Vermijd de oog- en mondcontour.


Art. nr.: MUE-499677
Inhoud: 200 ml
EAN: 4053776048666
Producentnummer: 499677
Merken: CV - Cadea Vera
Huidtype: Onzuivere huid
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor CV - Cadea Vera Clear Porieverfijnend Gezichtswater

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder