Catrice Stronger Than Ever Nail Hardener, 10,50 ml

Verzorging voor sterkere en gladde nagels

Nieuw!

€ 2,99

(€ 284,76 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10,50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor broze & breekbare nagels
  • Met selderijzaadextract & glycolzuur
  • Sneldrogend & transparant

Vaak samen gekocht met Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer, 016 - Don't Bite The Apple (10,50 ml)

Catrice Stronger Than Ever Nail Hardener, 10,50 ml € 2,99 (€ 284,76 / L)
Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer, 016 - Don't Bite The Apple (10,50 ml) € 1,59 (€ 151,43 / L)
Totaalprijs: € 4,58
Beschrijving

De Stronger Than Ever Nail Hardener van Catrice is een nagelverharder die je nagels versterkt en broosheid, splijten en afbreken vermindert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkende formule: Versterkt de nagels en vermindert broosheid, splijten en afbreken.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat selderijzaadextract en glycolzuur.
  • Ongecompliceerde finish: Biedt een snel drogende, transparante textuur voor een glanzende en gladde finish.
  • Veelzijdig te gebruiken: Kan worden gebruikt als versterkende verzorging of als base coat.

Art. nr.: MUE-954156
Inhoud: 10,50 ml
EAN: 4059729541567
Producentnummer: 954156
Merken: Catrice
Ingrediënten (INCI)

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentylglycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Malic Acid, Apium Graveolens (Celery) Seed Extract, Tocopherol (Vitamin E), Glycolic Acid, Aqua, N-Butyl Alcohol, Gluconolactone, Isopropanol, Etocrylene, Lactic Acid, CI 60725 (Violet 2)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Stronger Than Ever Nail Hardener