Catrice Peptide Bliss Glossy Lip Balm, 50 - Glazed & Gorgeous (10 ml)

Verzorgende lippenpflege voor een soepel gevoel en subtiele kleur

Nieuw!

€ 3,49

(€ 349,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 50 - Glazed & Gorgeous

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de lippen
  • Met peptiden & een glanzende finish
  • Soepel gevoel & een subtiele kleur

Vaak samen gekocht met Catrice Melt&Plump Juicy Lip Plumper, 030 - Tipsy In Love (1,80 g)

Catrice Peptide Bliss Glossy Lip Balm, 50 - Glazed & Gorgeous (10 ml) € 3,49 (€ 349,00 / L)
Catrice Melt&Plump Juicy Lip Plumper, 030 - Tipsy In Love (1,80 g) € 1,40 (€ 777,78 / kg)
Totaalprijs: € 4,89
Beschrijving

De Peptide Bliss Glossy Lip Balm van Catrice is een verzorgende lippenbalsem die je lippen een glanzende finish en subtiele kleur geeft. De formule zorgt voor een soepel gevoel en laat je lippen optisch voller lijken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Verrijkt met peptiden voor een soepel gevoel.
  • Glanzende finish: Geeft je lippen kleur en laat ze optisch voller lijken.
  • Aangenaam draagcomfort: Heeft een niet-plakkerige textuur en is gemakkelijk aan te brengen.

Art. nr.: MUE-959155
Inhoud: 10 ml
EAN: 4059729591555
Producentnummer: 959155
Merken: Catrice
Ingrediënten (INCI)

Polyisobutene, C15-19 Alkane, Isostearyl Isostearate, Diisostearyl Malate, Isononyl Isononanoate, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Hydrogenated Polycyclopentadiene, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cera Microcristallina, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Synthetic Wax, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Tribehenin, Menthone Glycerin Acetal, Sorbitan Isostearate, Aqua, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Palmitoyl Tripeptide-1, Aroma, CI 15850 (Red 6 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Peptide Bliss Glossy Lip Balm

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder