Catrice Diamond Haze Jelly Highlighter Stick, 10 - Born To Sparkle (7,50 g)

Stralende glans en een fris huidgevoel

Nieuw!

€ 5,09

(€ 678,67 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 10 - Born To Sparkle

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gezicht & lichaam
  • Bouncy-jellytextuur in zacht rosé
  • Multidimensionale glow & wet-look

Vaak samen gekocht met Catrice Blushin'Charm Multi Stick, 050 - Radiant Honey (5,50 g)

Catrice Diamond Haze Jelly Highlighter Stick, 10 - Born To Sparkle (7,50 g) € 5,09 (€ 678,67 / kg)
Catrice Blushin'Charm Multi Stick, 050 - Radiant Honey (5,50 g) € 4,83 (€ 878,18 / kg)
Totaalprijs: € 9,92
Beschrijving

De Diamond Haze Jelly Highlighter Stick van Catrice is een highlighterstick voor gezicht en lichaam die je look een stralende glans geeft. De formule op waterbasis zorgt tijdens het aanbrengen voor een koel en fris huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige toepassing: Geschikt voor gebruik op het gezicht en lichaam.
  • Bouncy-jellytextuur: Zorgt voor een aangenaam draaggevoel in zacht rosé.
  • Wet-look finish: Creëert een multidimensionale glow zonder uit te lopen.

Art. nr.: MUE-958760
Inhoud: 7,50 g
EAN: 4059729587602
Producentnummer: 958760
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Synthetic Fluorphlogopite, Propylene Glycol, Calcium Aluminium Borosilicate, Carrageenan, Tocopherol (Vitamin E), 1.2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Mica, Calcium Chloride, Silicia, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tin Oxide, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Diamond Haze Jelly Highlighter Stick

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder