Catrice Bronze Glow Grip Primer, 10 - Sun Glazed (30 ml)

Stralende bronzetint en optimale houdbaarheid voor je make-up

Nieuw!

€ 5,09

(€ 169,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 10 - Sun Glazed

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Warme bronzetint
  • Biedt houdbaarheid voor je make-up

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice Bronze Glow Grip Primer, 10 - Sun Glazed (30 ml) € 5,09 (€ 169,67 / L)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

De Bronze Glow Grip Primer van Catrice is een primer voor elk huidtype die je teint een warme bronzetint en een stralende finish geeft. Hij zorgt ervoor dat je make-uplooks optimaal blijven zitten en hydrateert je huid.

Alle producthighlights in één oogopslag:

  • Warme finish: Geeft de huid een warme bronzetint met een stralende, lichtgevende finish.
  • Betere houdbaarheid: Zorgt ervoor dat je make-up betrouwbaar blijft zitten zonder je huid te verzwaren.
  • Verzorgende formule: Hydrateert de huid dankzij het gehalte aan hyaluronzuur.
  • Lichte textuur: Trekt dankzij de lichte, verfrissende textuur aangenaam in en is niet-comedogeen.
  • Voor elk huidtype: De formule is ideaal voor elk huidtype.

Art. nr.: MUE-954722
Inhoud: 30 ml
EAN: 4059729547224
Producentnummer: 954722
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Polyvinylpyrrolidon, Glycerin, Propandiol, Mica, Niacinamide, Cocos Nucifera Water, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Tin Oxide, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Bronze Glow Grip Primer

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder