BIC Miss Soleil Colour Collection Wegwerpscheermesjes voor Dames, 4 stuks

Grondige ontharing en nauwkeurige aanpassing aan lichaamscontouren

Nieuw!

€ 3,49

(€ 0,87 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met 3 mesjes en glijstrip
  • Ergonomische handgreep voor goede controle

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

BIC Miss Soleil Colour Collection Wegwerpscheermesjes voor Dames, 4 stuks € 3,49 (€ 0,87 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 30,98
Beschrijving

De Miss Soleil Colour Collection Wegwerpscheermesjes voor Dames van BIC bieden een grondige en aangename ontharing voor elk huidtype. Ze zorgen voor een nauwkeurig resultaat bij je dagelijkse lichaamsverzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie mesjes: Passen zich aan de lichaamscontouren aan en zorgen voor een nauwkeurig resultaat.
  • Glijstrip met vitamine E: Ondersteunt het aangenaam glijden tijdens het scheren.
  • Ergonomische handgreep: Zorgt voor een goede bediening en gecontroleerde bewegingen.
  • Vaste scheerkop: Biedt stabiliteit tijdens het ontharen.
  • Voor elk huidtype: Veelzijdig te gebruiken voor je persoonlijke verzorgingsbehoeften.

Art. nr.: MUE-931539
Inhoud: 4 stuks
EAN: 3086123303843
Producentnummer: 931539
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Miss Soleil Colour Collection Wegwerpscheermesjes voor Dames