BARFUSS Voet- en Nagelbalsem, 100 ml

Intensieve verzorging voor voeten en nagels

Nieuw!

€ 1,69

(€ 16,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor diabetici
  • Hydrateert & verzorgt
  • Met kokosolie, glycerine & panthenol

Vaak samen gekocht met BARFUSS Voetbadzout, 450 g

BARFUSS Voet- en Nagelbalsem, 100 ml € 1,69 (€ 16,90 / L)
BARFUSS Voetbadzout, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Totaalprijs: € 4,18
Beschrijving

De voet- en nagelbalsem van BARFUSS verzorgt de huid van je voeten en hydrateert deze. De formule ondersteunt bovendien de stevigheid en flexibiliteit van je nagels.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Met kokosolie, glycerine en panthenol voor een verzorgd huidgevoel.
  • Intensieve hydratatie: Voorziet de huid van je voeten betrouwbaar van vocht.
  • Nagelverzorging: Kan de stevigheid en flexibiliteit van je nagels bevorderen.
  • Geschikt voor verschillende doelgroepen: Ook geschikt voor diabetici.

Art. nr.: MUE-110080000256
Inhoud: 100 ml
EAN: 4053776031866
Producentnummer: 110080000256
Merken: BARFUSS
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Duesberg medical GmbH, Thüringer Straße 20, 46286, Dorsten, Duitsland, www.duesberg-medical.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Voet- en Nagelbalsem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder