BARFUSS Verkoelende Gel, 100 ml

Verfrissende verzorging voor vermoeide benen en voeten

Nieuw!

€ 1,69

(€ 16,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor benen & voeten
  • Met pepermuntolie & panthenol
  • Verkoelende & verfrissende verzorging

Vaak samen gekocht met BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml

BARFUSS Verkoelende Gel, 100 ml € 1,69 (€ 16,90 / L)
BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / L)
Totaalprijs: € 3,98
Beschrijving

De ijsgel van BARFUSS is een beengel voor verkoelende verzorging die vermoeide en zwaarbelaste benen en voeten verfrist.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verkoelende verzorging: Verfrist vermoeide en zwaarbelaste benen en voeten.
  • Met pepermuntolie: Een belangrijk bestanddeel van de formule.
  • Met panthenol: Bevat verzorgende panthenol.

Art. nr.: MUE-5304/100-BAR03
Inhoud: 100 ml
EAN: 4008576419147
Producentnummer: 5304/100 BAR03
Merken: BARFUSS
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: TITANIA® Fabrik GmbH, Fortuna Str. 8-14, 42489, Wülfrath, Duitsland, www.titania-fabrik.de/startseite

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Verkoelende Gel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder